czwartek, 7 listopada 2013

Klinika Stomatologiczna

Witam

Jestem właścicielem Kliniki Stomatologicznej. Ostatnio na Państwa portalu "dobrylekarz" znalazłam dwie, jak się okazało dzisiaj nieprawdziwe informacje nt naszej Kliniki Stomatologicznej.

Otóż od kilkunastu dni jedna z lekarek dostała wymówienie z pracy i najprawdopodobniej to ona jest autorka dwóch, nieprawdziwych komentarzy skierowanych pod naszym adresem.

Posiadam potwierdzenia, ze nie mieliśmy pacjentki, która by wracała "[...] po 4 razy" do naszej kliniki celem poprawienia koron zębów. Ponadto podkreślam, ze druga z opinii juz raz została, na moja prośbę, skasowana z Państwa serwisu. Mianowicie nasza Klinika od początku istnienia ma podpisana umowe z NFZ i nie traci przy tym na jakości przyjmowania pacjentów "prywatnie". Jest to zupelna nieprawda i pomówienie.

Bardzo uprzejmie Państwa proszę o skasowanie ostatnich dwóch, nieprawdziwych komentarzy. Nadmieniam, iż posiadamy karty każdego z przyjętych u nas pacjentów i jest to jak najbardziej do udowodnienia, jakie procedury były u nich wykonywane.

Z wyrazami szacunku
M

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz